Firmamız Ulusan Çadır; Etimesgut çadır , Sincan çadır ve Kırıkkale çadır sektörüde başta mafsallı ve körüklü tente olmak üzere şantiye çadırı, kamp çadırı, şemsiye çadırı, tır çadırı, kamyon çadırı, otomobil çadırı, kış bahçesi çadırı, halı saha çadırı, plaj şemsiyesi ve birçok özel imalat çadır ürünlerinin imalatını yapmaktadır. Çok çeşitli imalat yelpazemiz ile dinamik deneyimli personelimizle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. İhtiyaçlarınızın temini için yapılan ve yapılması planlanan tüm projelerde faaliyet alanlarımızla ilgili işler için bizden teklif istemeniz, uygun fiyatlarımız ve kaliteli işçiliğimizden dolayı siz  değerli müşterilerimizin yararına olacaktır.

  Kalite,uygun fiyat, iyi işçilik, zamanında teslimat gibi kavramları kendine ilke edinmiş olan firmamız Ulusan Çadır ile senelerin verdiği tecrübe ve becerimizi kullanarak sizlere daha iyi hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.Teknik ofisimiz bünyesinde bulunan personelimizle projeden işin teslimine kadar faaliyet alanlarımızla ilgili her türlü tamamlayıcı bilgi için hizmetinizdeyiz.

Görevimiz;

  • Müşteri odaklı kesintisiz hızlı,güvenilir bir hizmet sunmak.
  • Müşterilerimizin muhtemel ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak kalite seviyesinde hizmet üreterek hedefe ulaşmak.
  • Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmeyiz.

Hedefimiz;

  • Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti,
  • Çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyeti,

  Hayatın her alanında farkı yaratan insanlardır. Birlikte çalıştığımız insanların, müşterilerimizin, çözüm ortaklarımızın, siz tüketicilerinizin, sözün özü profesyonel ilişkide olduğumuz herkesin kıymetini biliyoruz. Biliyoruz ki, onlarla kurduğumuz mükemmel ilişkiler ufkumuzu ve dünyamızı zenginleştirdi, bize benzersiz deneyimler kazandırdı. Girişimci ruhumuz, yaratıcı ve tutkulu fikirlerimizi, içtenliğimizle tamamlıyoruz.Siz değerli müşterilerimiz için elimizden geleni sonuna kadar yapacağız.

Wordpress Themes - Wordpress Video Themes - Wordpress Travel Themes - WordPress Restaurant Themes